Kontakt:

44-321 Marklowice
Tel  324550392, Tel: 324531528
Fax: 324550392

Jak oceniasz nową stronę szkoły

BIBLIOTEKA SZKOLNA

alt  Historia biblioteki sięga  1971 roku, kiedy to odnotowano pierwszy zapis w księdze inwentarzowej.
W bibliotece znaleźć można lektury szkole dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej, słowniki, encyklopedie, powieści, przewodniki metodyczne oraz czasopisma. Z biblioteki korzystają zarówno uczniowie jak i nauczyciele. Prócz wypożyczeń biblioteka organizuje konkursy czytelnicze i plastyczne, akcje głośnego czytania oraz wizyty w innych bibliotekach. Mimo że biblioteka zajmuje niewielkie pomieszczenie, służy ono również jako czytelnia. Uczniowie chętnie czytają, przeglądają książki i czasopisma, układają puzzle tematyczne, kolorują obrazki, a także rozwiązują rebusy i łamigłówki.
Bibliotekę prowadzi p. Agnieszka Marczykowska.
Serdecznie zapraszamy!
Załączniki: