Ferie 2020

altW czasie tegorocznych ferii, których sponsorem była Gmina Marklowice nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć  w warsztatach plastyczno – technicznych  pod hasłem:  ,,Zima wcale nie jest zła”. Na wtorkowych zajęciach uczestnicy mieli okazję stworzenia przestrzennej, zimowej krainy z użyciem takich materiałów jak tektura, sztuczny śnieg, wata, gałązki, plastelina itp. Tematem czwartkowych zajęć  było ,,Spotkanie z igłą nitką”. Dzieci miały okazję uszyć spersonalizowane serduszka, zrobić wesoły breloczek oraz pomalować słoik metodą decoupage. Część prezentów stworzono z myślą o nadchodzącym Dniu Babci i Dziadka.Oprócz zajęć odbywających się w szkole zorganizowano wyjazdy do kina CINEMA RYBNIK  na filmy: ,,Urwis” i ,,Śnieżna paczka” oraz do ZOOLANDII w Wodzisławiu Śląskim. Każdego dnia na zakończenie zajęć uczestnicy otrzymali pyszny obiad.

altFOTO GALERIA