• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg

Kontakt:

ul. Wiosny Ludów 78,
44-321 Marklowice
Tel  324550392, Tel: 324531528
Fax: 324550392

Jak oceniasz nową stronę szkoły
 

BIBLIOTEKA SZKOLNA

 alt  Historia biblioteki sięga  1971 roku, kiedy to odnotowano pierwszy zapis w księdze inwentarzowej.
W bibliotece znaleźć można lektury szkole dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej, słowniki, encyklopedie, powieści, przewodniki metodyczne oraz czasopisma. Z biblioteki korzystają zarówno uczniowie jak i nauczyciele. Prócz wypożyczeń biblioteka organizuje konkursy czytelnicze i plastyczne, akcje głośnego czytania oraz wizyty w innych bibliotekach. Mimo że biblioteka zajmuje niewielkie pomieszczenie, służy ono również jako czytelnia. Uczniowie chętnie czytają, przeglądają książki i czasopisma, układają puzzle tematyczne, kolorują obrazki, a także rozwiązują rebusy i łamigłówki.
Bibliotekę prowadzi p. Agnieszka Marczykowska.
Serdecznie zapraszamy!
Załączniki:
1.    Regulamin biblioteki szkolnej
2.    Spis lektur obowiązkowych dla 1 etapu edukacyjnego

The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting