• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg

Ferie 2020

altW czasie tegorocznych ferii, których sponsorem była Gmina Marklowice nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć  w warsztatach plastyczno – technicznych  pod hasłem:  ,,Zima wcale nie jest zła”. Na wtorkowych zajęciach uczestnicy mieli okazję stworzenia przestrzennej, zimowej krainy z użyciem takich materiałów jak tektura, sztuczny śnieg, wata, gałązki, plastelina itp. Tematem czwartkowych zajęć  było ,,Spotkanie z igłą nitką”. Dzieci miały okazję uszyć spersonalizowane serduszka, zrobić wesoły breloczek oraz pomalować słoik metodą decoupage. Część prezentów stworzono z myślą o nadchodzącym Dniu Babci i Dziadka.Oprócz zajęć odbywających się w szkole zorganizowano wyjazdy do kina CINEMA RYBNIK  na filmy: ,,Urwis” i ,,Śnieżna paczka” oraz do ZOOLANDII w Wodzisławiu Śląskim. Każdego dnia na zakończenie zajęć uczestnicy otrzymali pyszny obiad.

 altFOTO GALERIA

The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting