• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg

ZAPROSZENIE

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza zaprasza rodziców i uczniów klasy trzeciej na Dzień Otwarty, który odbędzie się  4 marca (środa) o godz. 16.00 w auli w budynku nr 2 (byłe gimnazjum). Na spotkaniu zostaną przedstawione informacje związane z funkcjonowaniem szkoły, oferta edukacyjna oraz zaprezentują się uczniowie zespołu wokalnego Coda, Piegi oraz zespołu tanecznego Salsa.

                       Serdecznie zapraszamy                                                                                                                                                                                                                                                           Dyrekcja szkoły

The secret of any online business is web hosting. Select the best hosting service reading offered by justhost.
Copyright ©  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Marklowicach 2011-2013  |  Strony Internetowe  MBURSZ-NET
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting